تولید پودرسنگ بندکشی درجه یک

4.9
(59)

پودر بندکشی درجه یک ، دارای کیفیت بسیار بالایی است. استفاده از این نوع پودر در بندکشی دیوار، کف و… باعث ایجاد بافتی یکدست و شیک در نما خواهد شد. این پودر در انواع مختلفی تولید می شود که هر یک از آن ها کیفیت و کاربردی منحصر به فرد دارند.

تولید پودر بندکشی درجه یک

بزرگترین شرکت تولید پودر بندکشی درجه یک

تولید پودر بندکشی درجه یک، در کیفیت های متفاوتی انجام می شود. پودر بندکشی در پر کردن درزها مورد استفاده قرار می گیرد. این پودر در فضای خالی بین سرامیک های کف ساختمان و یا سنگ نمای دیوار قرار گرفته و علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا باعث دوام و ماندگاری بیشتر آن خواهد شد. پودر بندکشی در انواع ضد آب، ضد اسید، رنگی، پلیمری و… تولید می شود. بدیهی است قیمت این پودرها نیز با توجه به کیفیت آن ها متفاوت خواهد بود. کارخانه آروشا پودر به عنوان یک شرکت پودر بندکشی بهترین انواع این پودر را تولید کرده و با قیمتی مناسب در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. تجهیز به دستگاه های پیشرفته باعث تولید پودر با کیفیت در این کارخانه شده است. امروزه بسیاری از افراد پودر مورد نیاز خود را از این مجموعه خریداری می کنند.

نمایندگی توزیع بهترین پودرسنگ جوشقان دو الک رشت
>>

آنالیز شیمیایی پودرسنگ جوشقان سفید

Element (%)Measure
sio2 1.7
al2o3 0.6
fe2o3 0.2
cao 54.4
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 91

تولید پودر نمای دیوار مازندران

در کنار استفاده از پودر بندکشی درجه یک، مسئله خرید پودر نمای دیوار نیز به عنوان مبحثی مهم قلمداد می شود. پودر نمای دیوار، همانطور که از نام آن مشخص است، اغلب برای طراحی نمای دیوار مورد استفاده قرار می گیرد. کیفیت این پودر باید به اندازه ای باشد که باعث ایجاد دوام خوبی برای دیوار شود. بنابراین مسئله کیفیت پودرهای ساختمانی در کنار قیمت آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. مجموعه آروشا پودر سالهاست که در زمینه تولید انواع پودر ساختمانی فعالیت می کند. سابقه این کارخانه در تولید انواع پودر صنعتی بسیار درخشان است. از این رو این کارخانه به مجموعه ای شناخته شده در ایران و آسیا تبدیل شده است.

قیمت پودر نمارومی

تولید کنندگان پودرسنگ نمارومی اصلی

پودر سنگ نما رومی نیز مانند پودرسنگ بندکشی درجه یک، از مهم ترین پودرهای ساختمانی به شمار می رود. تمامی انواع پودرهای ساختمانی مانند پودر سنگ نما شسته، سیمان شسته، نما رومی، بندکشی و… به وسیله ماده اولیه سنگ جوشقان یا تراورتن تولید می شوند. وجود درصد بالایی آهک و کلسیم کربنات در این انواع سنگ باعث شده که پودرهای حاصل از آن، دوام و ماندگاری بسیار خوبی داشته باشند. کارخانه آروشا پودر علاوه بر تولید این انواع پودر ساختمانی به عنوان فروشنده پودرسنگ نماشسته و دیگر انواع پودر نیز شناخته می شود. فروش مستقیم و بدون واسطه پودرهای ساختمانی در این کارخانه، باعث ایجاد کاهش قیمت در بازار شده است.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 59

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت