کارخانه تولید مرغوب ترین کربنات کلسیم لوله پلی کا صادراتی

4.9
(60)

تولید کربنات کلسیم لوله پلی کا بدلیل تفاضای بیش از حد، توسط کارخانه های بسیاری صورت می پذیرد. آنچه که اهمیت بیشتری دارد، کیفیت مطلوب تولید می باشد که البته با کمی تحقیق و دقت می توان بدان پی برد. وجود کارخانه های بزرگ و با سابقه موجب کاهش سرگشتگی متقاضیان شده و براحتی مرغوب ترین تولیدات را به مشتریان ارائه می دهند.

کارخانه تولید مرغوب ترین کربنات کلسیم لوله پلی کا صادراتی

علت استفاده از پودر کربنات کلسیم در تولید لوله پلیکا

در خطوط تولیدی لوله های پلیکا از انواع پودر های کربنات کلسیم در مقادیر متفاوت استفاده می‌ گردد. پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم در واقع پرکننده هایی هستند که با افزودن سختی پلاستیک از طریق تشکیل یک کامپوزیت باعث می شود که مقدار پلاستیک کمتری مصرف شود. پلاستیک ماده گران قیمتی برای تولید انواع لوله های پلیکا است.

بنابراین علت اصلی استفاده از پودر های کربنات کلسیم در این صنعت می‌ توان کاهش بهای تمام شده این لوله ها دانست. کربنات کلسیم با تعداد بی شماری از رزین های ترموپلاستیک در این زمینه سازگاری لازم را دارند و این پارامتر یکی دیگر از مهمترین دلایل استفاده از این محصول در تولید لوله های پلیکا می باشد.

پودر کربنات کلسیم در نمونه های معمولی و کوتد شده به خاص عملکردی لوله های پلیکا کمک زیادی می نماید و در واقع باعث افزایش مقاومت لوله های پلیکا در برابر حرارت می شود به همین دلیل از این محصولات استفاده های زیادی در این صنعت می شود.

قیمت کربنات کلسیم کوتد
>>

شایان ذکر است که پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم به عنوان یک پر کننده قوی تاثیر چشمگیری بر مقاومت ضربه ترکیبات پی وی سی دارند.  معمولاً دیگر پرکننده ها بر مقاومت pvc تاثیر منفی می‌ گذارند اما کربنات کلسیم این تأثیر منفی را ندارد و در مقاومت لوله ها شرایط بهتری را ایجاد می نماید. بنابراین افزایش استحکام، مقاومت و انعطاف پذیری جزو دیگر دلایل به کار بردن کربنات کلسیم در صنعت تولید لوله های پلیکا می باشد.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 1500 مش کوتد

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 28
stearic acid % 1.00 -0.70

فروش عمده پودر کربنات کلسیم مخصوص لوله پلیکا

فروش عمده کربنات کلسیم مخصوص لوله پلیکا با نوسانات قیمتی زیادی همراه می باشد. این محصول به صورت فله یا بسته بندی شده قابل خریداری است و در هر یک از این شرایط قیمت آنها کاملا متفاوت می باشد.  همان طور که اشاره کردیم پودر کربنات کلسیم جزو ضروری‌ ترین پرکننده های معدنی است که در صنایع مختلف با اهداف خاصی استفاده می گردد. یکی از این صنایع، صنعت تولید لوله های پلیکا می باشد.

کاهش بهای تمام شده و افزایش خواص فیزیکی و شیمیایی این محصولات جزو مهمترین مزیت های استفاده از پودر کربنات کلسیم در تولید لوله های پلیکا می باشد. در راستای این اهمیت باید خرید این محصولات از معتبرترین شرکت تولید کننده انجام پذیرد.

کاربرد کربنات کلسیم لوله پلی کا

لوله پلی کا نوعی لوله پلاستیکی است که ماده اصلی آن، پلی وینیل کلراید یا (PVC) می باشد. پلی وینیل کلراید باعث مقاومت لوله در مقابل حرارت، خوردگی، مواد شیمیایی، اصطکاک و فشار می گردد. اما بغیر از PVC در ساختار این نوع لوله، caco3 نیز بکار برده می شود که از اجزای مهم ترکیب می باشد. استفاده از کربنات کلسیم لوله پلی کا مزایای گوناگونی را در پی خواهد داشت. کاهش هزینه ها و افزایش مقاومت محصول دو ویژگی بارز آن هستند. از طرف دیگر دانه های بسیار ریز پودر کلسیم باعث یکدست شدن ترکیب می گردد.

بدین ترتیب هرچه دانه های پودر ریزتر باشند محصول بدست آمده سطح صاف، براق و یکدست تری خواهد داشت. بعنوان پرکننده این ماده بسیار مقرون به صرفه است. البته همچون پرکننده های دیگر باعث سفت شدن آمیزه پلاستیک نمی شود. عدم ایجاد اثرات منفی در مقاومت ضربه ای، از دیگر ویژگیهای این ماده است که در پی وی سی (PVC) می توان از آن بعنوان پذیرنده اسید ثانویه بهره برد. بنابراین ارزان است، مقاومت اسیدی پایینی دارد، خشک کردن اولیه آسانی داشته و برای افزایش حجم pvc بسیار مناسب است.

اندازه ذرات پودر caco3 در لوله پلی کا

همان طور که گفته شد، اندازه ذرات کربنات کلسیم لوله پلی کا از اهمیت بالایی برخوردار است. بدین صورت که هر چه اندازه ذرات پودر کوچکتر باشد، مقاومت تولیدات بیشتر خواهد بود. بطور مثال چنانچه اندازه ذرات کلسیم بین ۸۰ تا ۱۰۰ میکرومتر باشد، مقاومت ضربه ۲۵ تا ۵۰ درصد کاهش خواهد داشت. اما در صورتی که اندازه ذرات ۳۰ تا ۴۰ میکرومتر باشد، مقاومت ضربه تنها ۱۰ تا ۲۵ درصد کاهش پیدا می کند.

کارخانه های تولید پودر کربنات کلسیم

مجموعه کارخانجات آروشا شامل بزرگترین مجموعه صنعتی تولید پودر کربنات کلسیم لوله پلی کا می باشد که سالن ها و خطوط تولید بسیاری را در اختیار خود دارد. بدین ترتیب با تولیدی بالغ بر ۴۰۰۰ تن در ماه، علاوه بر برآورده کردن نیاز داخلی، تولیداتش را صادر می نماید. متقاضیان پودر کربنات کلسیم می توانند با خرید مواد مورد نیاز خود بطور مستقیم از کارخانه و با اطمینان از کیفیت تولیدات، مایحتاج شرکت تولیدی خود را تامین نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت