خرید پودر سنگ سفید جوشقان کیسه ای

4.9
(50)

پودر سنگ سفید جوشقان از جمله مصالح ساختمانی است که در اجرای نماشسته و تولید بتن استفاده می شود و مزایای فراوانی را به دنبال دارد؛ به همین علت بسیار مورد توجه است و میزان استفاده از آن بالا می باشد. در این مرکز امکان خرید پودر سنگ سفید جوشقان کیسه ای از روش های مختلفی برای خریداران به طور غیرحضوری فراهم شده است تا به راحتی بتوانند نیازهای خود را سفارش داده و تهیه کنند.

خرید پودر سنگ سفید جوشقان کیسه ای

ویژگی های متناسب با قیمت سنگ جوشقان

پودر سنگ جوشقان که با استفاده از راهکارهای جدید و فناوری‌ های به خصوص استخراج می گردد، دارای ویژگی  ‌های قابل توجهی می باشد که برخی از صنعتگران این ویژگی‌ ها را متناسب با قیمت این محصولات مد نظر قرار داده و از آنها در شرایط مختلف استفاده می نمایند.  از مهمترین ویژگی های سنگ سفید جوشقان می ‌توان به تراکم مناسب؛ استحکام نسبتاً قابل قبول با توجه به درصد بالای آهک  در ساختار خود؛  مقاومت سایشی مناسب،  مقاومت فشاری متوسط ، جذب آب نسبتاً بالا،  عدم مقاومت در برابر رطوبت و سرما و گرما و قیمت مناسب نسبت به دیگر محصولات اشاره کرد.

ویژگی های مثبت یاد شده در کنار قیمت مناسب این محصولات سبب شده است تا از این پودر سنگ ها به عنوان رقیب جدید برای سایر پودر ‌های عرضه شده در بازار استفاده کرد و همین پارامتر ها نیز باعث شده است این ترکیبات جزو گزینه‌ های مناسب برای استفاده در ساختمان های لوکس، در کانون توجه سازندگان و معماران ساختمان قرار بگیرد.

فروش پودر جوشقان: تضمین بهترین کیفیت و بهره‌وری با آروشا پودر
>>

در حال حاضر از پودر سنگ های سفید و روشن جوشقان در طراحی داخلی ساختمان ها بیشتر از گذشته استفاده می گردد. این محصولات همچنین در پوشش دیواره های راه پله ها و زیر پله و پاگرد ها و در محفظه محوطه سازی و حاشیه‌ سازی کاربرد های بی نظیر را از آن خود می نماید.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ جوشقان سفید

Element (%)Measure
sio2 1.7
al2o3 0.6
fe2o3 0.2
cao 54.4
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 91

قیمت پودر سنگ جوشقان

پودر سنگ های جوشقان دارای بازه قیمتی متفاوتی هستند و با توجه به درجات کیفی و سورت های مختلف قیمت این ترکیبات مشخص می گردد. در تعیین قیمت پودر سنگ جوشقان نام برند تولید کننده این محصولات مورد توجه قرار می‌ گیرد و در واقع هر یک از این شرکت ها و کارخانه های تولید کننده در این میان از فرایند های متنوعی برای قیمت‌ گذاری این محصولات استفاده می نمایند و در نهایت آنها را با قیمت های مناسب و رقابتی به بازارهای هدف ارائه می نمایند.

شایان ذکر است که برای تعیین قیمت پودر سنگ های مرمریت جوشقان، نوع و ماهیت سنگ هزینه‌ های استخراج، نوع برش و فرآوری ،درجه بندی  و همچنین هزینه ‌های حمل و نقل  مورد توجه و بررسی قرار می گیرد و بر اساس همین موارد آن دسته از پودر سنگ هایی که برای بازارهای داخلی و صادراتی معرفی می گردند، دارای قیمت های مختلفی هستند. برای فرآوری  پودر سنگ های جوشقان، در مراحل فراوری آنها دقت بیشتری به کار گرفته می ‌شود و همین پارامتر باعث شده است که این محصولات از درجه کیفیت بالاتری برخوردار بوده و در دیگر کشورها متقاضیان بیشتری داشته باشند.

خرید پودر سنگ سفید جوشقان کیسه ای

پودر سنگ جوشقان در ساختمان سازی

امروزه در صنعت ساختمان سازی از مواد و مصالح زیادی استفاده می شود که هر کدام از آنها کاربردی دارد و از جمله آنها می توان به پودر سنگ سفید جوشقان اشاره کرد که با عنوان پودر سنگ مخصوص نماشسته نیز شناخته می شود. این محصول همانطور که از نامش پیداست از نوعی سنگ مرمریت و از طریق آسیاب کردن آن به دست می آید که حاصل استفاده از آن استحکام ساختمان و ایجاد ایمنی بیشتر است.

پودر سنگ جوشقان در بتن ساختمانی نیز استفاده می شود که سبب افزایش استحکام آن و نیز جلوگیری از ترک برداشتن آن می شود، همچنین از این محصول در دوغاب ساختمان ها جهت نصب بهتر انواع کاشی و سرامیک استفاده می شود. امروزه پودر سنگ سفید در مقادیر زیادی تولید شده و در قالب بسته بندی های کیسه ای عرضه می شود و یک محصول حائز اهمیت در صنعت ساخت و ساز می باشد.

عمده فروش پودر سنگ سفید اصفهان

پودر سنگ جوشقان اصفهان از جمله با کیفیت ترین محصولات است که کارایی بسیار خوبی دارد و استفاده درست از آن در صنعت ساخت و ساز علاوه بر کاهش هزینه ها موجب استحکام بیشتر نیز می شود. این مرکز نیز در جهت فروش پودر سنگ سفید اصفهان فعالیت گسترده ای دارد و همواره تلاش می کند تا بهترین پودرها را که بتوانند نیاز خریدار را به نحو احسن برطرف نمایند ، تولید و روانه بازار نماید.
برای فروش بهترین انواع پودر سنگ های سفید اصفهان از شیوه های مختلف و مدرن استفاده می شود تا خریداران به راحتی بتوانند نیاز های خود را سفارش داده و برطرف کنند. خریداران در هر نقطه از کشور می توانند محصول مورد نیاز خود را در هر مقداری به اطلاع کادر فروش برساند تا در اسرع وقت رسیدگی شده و در کوتاهترین زمان برای آنها ارسال شوند.

قیمت خرید این محصول نیز در مقایسه با کیفیت بالا و تاثیرات خوبی که در صنعت ساخت و ساز دارد بسیار ناچیز و ارزان است و افراد با صرف بهای مناسب و اقتصادی می توانند آن را تهیه کرده و استفاده های لازم را از آنها ببرند. محصول مکمل پودر سنگ جوشقان ، انواع سنگ دانه بندی می باشد که به صورت کاملا تخصصی در مجموعه ما در حال تولید می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت