شرکت تولید کربنات کلسیم سمنان

4.9
(64)

کربنات کلسیم سمنان مصارف مختلفی دارد و در صنعت ساختمان سازی بسیار استفاده می شود. ما می‌خواهیم در اینجا درباره انواع پودر کربنات کلسیم صحبت کنیم که انواع مختلفی دارد و بنا به مصرف مورد نظرتان می توانید آنها را تهیه و مصرف کنید. این سنگ های کربناته بسیار با کیفیت می باشند و همانطور می توانید در رنگ های مورد نظرتان آنها را تهیه و استفاده کنید. کربنات کلسیم در زندگی امروز جزو جدانشدنی زندگی امروزه می‌باشد.

فروش کربنات کلسیم مش 200 تا مش2500

کربنات کلسیم کوتد

برای درک مفهوم کربنات کلسیم کوتد یا پوشش داده شده می توان گفت از فرایند های پیچیده تری برای تولید این محصولات در مقایسه با کربنات کلسیم معمولی استفاده می شود و در واقع در آخرین مراحل تولید کربنات کلسیم معمولی از یک سری اسید های چرب به عنوان یک واسطه برای افزایش خواص فیزیکی و شیمیایی کربنات کلسیم استفاده می گردد و با این اقدام کربنات کلسیم کوتد تولید می شود که در قیاس با کربنات کلسیم معمولی خواص بهتری را به خود اختصاص می‌ دهد. به عنوان مثال کربنات کلسیم طبیعی آسیاب شده در زمانی که با پلاستیک ها مخلوط می شود، انرژی سطح بالای ذرات باعث اصطحکاک زیاد می‌ شود و همین پارامتر باعث می گردد که استفاده از این محصولات در صنعت پلاستیک مقرون به صرفه نباشد. در صورتی که کربنات کلسیم کوتد در این شرایط عملکرد بهتری را از خود نشان می دهد. کربنات کلسیم کوتد همچنین دارای خاصیت آبگریزی بودن است که بسیار قابل توجه فعالان در صنعت پلاستیک و پلیمر قرار می‌ گیرد و با هدف کاهش هزینه های تولیدی از این ترکیبات استفاده می گردد.

مسیرهای دسترسی به بزرگترین مرکز فروش کربنات کلسیم مش 200
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 1500 مش کوتد

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 28
stearic acid % 1.00 -0.70

کربنات کلسیم کوتد مرغوب مش 2500

کاربرد کربنات کلسیم کوتد

همان طور که گفته شد مهمترین کاربرد پودر کربنات کلسیم کوتد در صنایع پلاستیک و پلیمر دیده می شود. این محصول همچنین به عنوان یک پاک کننده قوی و تقویت کننده در ساخت رنگ، تجهیزات پلاستیکی مقاوم مخصوصاً قطعات اسباب بازی و قطعات خودرو مورد استفاده قرار می‌ گیرد. استفاده از کربنات کلسیم کوتد به عنوان یک پر  کننده قوی باعث افزایش قابل توجه مقاومت محصولات پلاستیکی می گردد و سپس کیفیت محصولات تولید شده افزایش یافته و احتمال شکستگی آنها به صفر می رسد. در نتیجه این پرکننده در صنعت پلاستیک از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار می باشد. استفاده از کربنات کلسیم کوتد در تولید لاستیک نیز دیده می‌ شود و این ترکیبات باعث افزایش مقاومت محصولات نهایی شده و در نتیجه افزایش عمر لاستیک های تولید شده را فراهم می آورد. یکی دیگر از مهم‌ ترین کاربرد های کربنات کلسیم کوتد در صنعت تولید رزین ها و درزگیر ها دیده می شود. استفاده از این پودر های میکرونیزه باعث تولید رنگ های روشن‌ تر می‌ شود. همچنین استفاده از این ترکیبات باعث افزایش نفوذ رنگدانه ها و کیفیت بیشتر رنگ ها و در نهایت افزایش حجم تولیدی آنها می گردد.

شرکت تولید کربنات کلسیم سمنان

کربنات کلسیم سمنان

شرکت صنایع کربنات کلسیم آهوان این را محصول با کیفیت عالی تولید می کند و به بازار عرضه می دهد. کربنات کلسیم یک ماده معدنی با فرمول شیمیایی CaCO3 می باشد. کربنات کلسیم با نام هایی مثل گچ فرنگی، سنگ آهک، کلسیت، آراگونیت و سنگ مرمر نیز شناخته میشود. کربنات کلسیم از نظر شکل ظاهری به صورت یک پودر کرکی سفید رنگ است. تولید کربنات کلسیم سمنان به دو صورت انجام می شود که عبارتند از:
کربنات کلسیم زمین: تولید شده از طریق استخراج و پردازش رسوبات طبیعی است. شکل آن به طور نامنظم لوزی است و توزیع اندازه وسیع تری دارد.
کربنات کلسیم رسوبی: از طریق بارش شیمیایی از طریق فرآیند کربوکاسیون تولید می شود و یا به عنوان محصول جانبی برخی از فرآیندهای شیمیایی فله تولید می شود. شکل آن به محصول بستگی دارد و ذرات با توزیع اندازه باریک یکنواخت تر و منظم ترند.
کربنات کلسیم سمنان یک ماده معدنی است و در صنایع استفاده می شود. کربنات کلسیم یک مکمل غذایی است که وقتی مقدار کلسیم در برنامه غذایی کافی نباشد، استفاده می شود. کلسیم برای سلامت استخوان ها، عضلات، سیستم عصبی و قلب بسیار ضروری است. همچنین بعنوان ضد اسید برای رفع سوزش معده، سوءهاضمه اسید و ناراحتی معده استفاده می شود. این دارو از داروخانه ها با نسخه و  یا بدون نسخه میتوانید تهیه کنید.

خرید بی واسطه کربنات کلسیم

کارخانجات آروشا کربنات کلسیم سمنان را با کیفیت بالا و قیمت مناسب بدون واسطه به دست شما می رساند. کارخانجات آروشا، معتقد به اصل احترام و متعهد به ارائه محصولی با کیفیت به مشتری هستند. آروشا برای حفظ اعتماد مشتری و رضایتمندی مشتریان عزیز خود که با ارزشترین سرمایه ای است که طی چندین سال فعالیت در تولید بدست آورده است خود را ملزم به انجام اقدامات کنترلی میداند.
واحد آزمایشگاه این مجموعه با کادری مجرب و با پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی، وظیفه کنترل و حفظ کیفیت مطلوب را بررسی می کنند. برای اطلاع از قیمت ها با شرکت فروش کربنات کلسیم آروشا تماس بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 64

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت