صادر کننده پودر کربنات کلسیم در همدان

پودر کربنات کسیم یک ترکیب شیمیایی بسیار پرکاربرد در صنایع مختلف است. کربنات کلسیم با فرمول شیمیایی CaCO3 به صورت ناخالص در تپه ها و معادن و در ساختار کلسیت، سنگ گچ، سنگ آهک و آراگونیت وجود دارد. با استخراج این مواد از طبیعت و طی کردن فرایند پردازش سنگ در کارخانه جات پودر کربنات کلسیم سفید رنگ به صورت مکانیزه و با درصد خلوص 99 درصد ایجاد می شود. پودر کربنات کلسیم همدان به صورت فله ای و به طور گسترده در صنایع مختلف از جمله لاستیک و پلاستیک، کاغذ سازی، رنگ و رزین، چسب، مواد شوینده، لوله، مصالح ساختمانی و مبلمان کاربرد دارد.

این ماده به دلیل برخورداری از مقدار زیادی کلسیم در ترکیب مکمل های کلسیم برای ورزشکاران نیز اضافه می شود. در کنار تغذیه دام و طیور از پودر کربنات کلسیم دامی به عنوان منبع تامین کلسیم استفاده می شود. این ماده معدنی به دلیل داشتن دمای ذوب پایین در تولید ظروف و صنایع لعاب نیز مورد استفاده قرار می گیرد. خاصیت پرکندگی و صاف کننذگی پدر کربنات کلسیم همدان باعث شده استفاده از آن به عنوان یک ماده اولیه مهم در تولید کاغذ و مقوا ضروری شود.

به خبری که هم اکنون منتشر شد توجه فرمائید
لیست قیمت کربنات کلسیم الیگودرز

کارخانه تولید بهترین تالک صنعتی افغان

تاثیر پودر کربنات کلسیم همدان در تولید مبلمان

کربنات کلسیم یک ماده پرمصرف در صنعت مبلمان است. کاغذ، چسب و رنگی که در تولید مبلمان به کار می روند در ساختار خود کربنات کلسیم دارند. پودر کربنات کلسیم با به کار گیری در صنعت مبلمان باعث کاهش هزینه های تمام شده تولید می شود و علاوه بر این، بر روی کیفیت محصول ارائه شده نیز تاثیر مستقیم دارد. در صنعت مبلمان از پودر کربنات کلسیم با مش 600 تا 650 استفاده می شود. این بازه بهترین مش بندی برای به کار گیری پودر کربنات کلسیم سفید مکانیزه در صنعت مبلمان است.

پودر کربنات کلسیم همدان

پخش پودر کربنات کلسیم باکیفیت

خرید پودر کربنات کلسیم باکیفیت به عنوان یک نیاز اصلی در صنایع مختلف دغدغه بسیاری از تولید کنندگان است. گروه کارخانه جات آروشا پودر به عنوان مرجع رسمی تولید و پخش پودر کربنات کلسیم سفید باکیفیت آماده فروش حجم گسترده پودر کربنات کلسیم به صاحبان صنایع است. عرضه پودر کربنات کلسیم صنعتی و دامی به صورت فله ای و حداقل یک تن توسط آروشا پودر انجام می شود. پودر کربنات کلسیم در مش بندی های مختلف از 50 تا 3500 به صورت مکانیزه برای مصارف مختلف صنعتی، کشاورزی و دامی توسط این مجموعه عرضه می شود. خرید این محصول به صورت آنلاین امکان پذیر بوده و شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 out of 0 bytes received
Call Now Buttonتماس با دفتر فروش