مرکز تولید و فروش کربنات کلسیم کوتد

4.9
(61)

کربنات کلسیم کوتد (پوشش دار)، در واقع همان کربنات کلسیم ساده می باشد که روی آن، با لایه ای از اسید استئاریک پوشیده شده است. این ماده معدنی ارزش بسیار زیادی در صنعت پلیمر، پلاستیک سازی، تولید لاستیک، تولید کف پوش، دیوار پوش های پی وی سی، تولید پودر کپسول آتش نشانی و… دارد. استفاده از این پودر، نه تنها موجب اثردهی بهتر، در هرکدام از صنایع ذکرشده می شود، بلکه در حفظ محیط زیست نیز مفید واقع می شود.

مرکز تولید و فروش کربنات کلسیم کوتد

تولید و فروش کربنات کلسیم کوتد

کارخانه آروشا پودر، یک مرکز تولید و فروش کربنات کلسیم کوتد در ایران است که به پاسخگوی نیاز تمامی صنعتگران وابسته به این ترکیبات پرداخته و در حال حاضر این مجموعه فروش بالایی از این محصولات را تجربه کرده است چرا که از بهترین خطوط تولیدی در زمینه تولید و عرضه این ترکیبات استفاده می ‌نماید و بهترین تولیدات خود را با تضمین کیفیت روانه بازار می نماید. در مجموعه صنعتی آروشا پودر، عرضه مستقیم از درب کارخانه انجام می پذیرد و به همین دلیل قیمت تولیدات این مجموعه در مقایسه با سایر تولیدکنندگان بسیار پایین تر می باشد.

همان طور که می دانید در بین رقابت تنگاتنگی که در بین شرکت ‌های تولیدکننده کربنات کلسیم کوتد دیده می شود، بهترین مرجع در واقع باید محصولاتی را با تضمین کیفیت و قیمت پایین تر در اختیار خریداران قرار دهد. همان طور که اشار شد مجموعه آروشا پودر برای رسیدن به این هدف از راهکارهای بسیار تاثیرگذار استفاده می نماید و در واقع با عرضه مستقیم این ترکیبات، همواره تلاش می نماید واسطه ها را در مسیر عرضه حذف کرده و تاثیرات مثبت خود را در کاهش قیمت نهایی محصولات ایجاد نماید.

نوع بسته بندی کربنات کلسیم

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

نحوه تولید کربنات کلسیم کوتد

نحوه تولید کربنات کلسیم کوتد در بین شرکت‌ های فعال تولید کننده بسیار متفاوت است و همین باعث شده است که هر یک از این کارخانه های تولیدکننده، قیمت های متغیر را بر روی محصولات خود قرار می دهند. در مجموعه صنعتی آروشا پودر نحوه تولید کربنات کلسیم کوتد بر اساس آخرین تکنولوژی ها انجام می پذیرد و می ‌توان گفت این مجموعه جزو معدود شرکت ‌هایی است که تولید این محصولات را بر اساس روش ‌های با هزینه‌ های کم به انجام می ‌رساند.

کربنات کلسیم کوتد یک محصول فرآوری شده و پوشش داده شده است که برای استفاده در صنایع حساس گزینه ایده آلی می باشد و در واقع با هدف افزایش کیفیت این محصولات از فرایند های کوتد شده استفاده می گردد.  شایان ذکر است که نحوه تولید کربنات کلسیم کوتد و قیمت فروش این محصولات با دیگر گریدهای کربنات کلسیم کاملا متفاوت می باشد و معمولا این محصولات قیمت های بالاتری را به خود اختصاص می‌ دهند.

کارخانه فروش بنتونیت قم

قیمت کربنات کلسیم کوتد

همانطور که اشاره کردیم قیمت کربنات کلسیم کوتد در مقایسه با دیگر گرید های کربنات کلسیم بالاتر اعلام می گردد. علاوه بر این موضوع می ‌توان گفت عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت این محصولات تأثیرگذار هستند که نام برند و شرکت تولید کننده این محصولات یکی از مهمترین این پارامترها می باشد. به نوعی که در عصر حاضر مجموعه صنعتی آروشا پودر، قیمت پودر کربنات کلسیم را در مقایسه با سایر تولید کنندگان بسیار پایین ‌تر اعلام می ‌نماید و همین امر باعث شده است که خریداران تمایل زیادی به تهیه و خرید این محصولات از این مجموعه داشته باشند. برای دریافت لیست قیمت کربنات کلسیم کوتد و ثبت سفارش این محصولات از طریق همین مرکز اینترنتی با مشاوره آروشا در ارتباط باشید.

فروش مستقیم پودر کربنات کلسیم کوتد

سنگ کربنات کلسیم از کانی های معدنی پرمصرف در کشور به شمار می رود. این ماده معدنی با ارزش، بعد از استخراج، تبدیل به پودر شده و بسته بندی می شود.
پودر کربنات کلسیم تولید شده در ایران علاوه بر مصرف در داخل کشور به سایر کشورها نیز صادر می شود. کربنات کلسیم، همان سنگ آهک است که تبدیل به پودر می شود. سپس با پوشش دهی توسط اسید استئاریک تبدیل به کربنات کلسیم پوشش دار می شود.

به خاطر استفاده های فراوانی که از اشکال مختلف سنگ کربنات می شود، بازار خرید و فروش فراورده های سنگ کربنات کلسیم بسیار پر رونق است. قیمت پودر کربنات کلسیم کوتد به نوع سنگ و نوع اسید استئاریک مصرف شده بستگی دارد.

توزیع کربنات کلسیم موکت سازی

صادرات پودر میکرونیزه پوشش دار

کربنات کلسیم، در حالت طبیعی آب دوست است. این خاصیت در صنایع پلیمری خوشایند نبوده و به خاطر ایجاد اصطکاک زیاد، کربنات کلسیم خاک را نمی شود با پلاستیک ترکیب کرد. از طرفی نیاز به یک ماده ی پر کننده در این صنایع، خیلی احساس می شود. ولی خاصیت آب دوستی کربنات کلسیم در حالت طبیعی، مانع از ترکیبش با پلیمر می شود.

به خاطر همین، آن را با اسید استئاریک که نوعی اسید چرب است، به روش شیمیایی می پوشانند. این عمل، خاصیت آب گریزی به کربنات کلسیم داده و آن را آماده ی ترکیب با پلیمر می کند. در داخل ایران، بزرگترین تولید کننده پودر کربنات کلسیم با عنوان آروشا مشغول فعالیت می باشد.
پودر کوتد صادراتی با حساسیت زیادی تولید می شود و هر شرکتی تکنولوژی فرآوری آن را ندارد. قیمت پودر میکرونیزه کوتد، به خاطر همین مراحل فرآوری، بیشتر از پودر کربنات کلسیم ساده است.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا سنگ کربنات کلسیم مورد نیاز را از بهترین معادن منطقه الیگودرز تهیه می نماید. کربنات کلسیم بدست آمده از این معادن، مرغوبیت بهتری نسبت به سنگ های استخراجی از دیگر معادن دارد. در نتیجه، کربنات کلسیم کوتد تولیدی از این نمونه نیز، بسیار با کیفیت از آب در می آید.

صادرات پودر پلی اتیلن وکس مشهد

فروش آراگونیت با تخفیف ویژه

کربنات کلسیم با نام های کلسیت، آراگونیت، سنگ آهک، گچ فرنگی و سنگ مرمر هم بین بعضی افراد، شناخته می شود. از تاثیرات استفاده ی کربنات کلسیم در ترکیبات، کاهش جذب روغن، کاهش تجمع ذرات حین پرکردن حداکثری، ایجاد خاصیت روانکاری و آبگریزی و … است. با تصفیه کربنات کلسیم استخراجی و خالص سازی آن، می توان در صنایع دارویی و غذایی هم از آن بهره برد. پوشش دار کردن کربنات کلسیم باعث می شود که این ماده به راحتی با بسیاری از ریزین های پلیمری سازگاری پیدا کند. چرا که در حالت اولیه به خاطر خاصیت آب دوستی آن، کربنات کلسیم و ریزین باهم ترکیب نمی شود.

با توجه به گستردگی کاربرد این ماده و به صرفه بودنش، استفاده از آن به جزء لاینفک بسیاری صنایع تبدیل شده است. با این وجود دسترسی عادی به آن در همه شهرها وجود ندارد. چرا که معادن یا شرکت های تولید کننده در هر شهری قرار ندارد. خوشبختانه از طریق این سایت عرضه کلسیت پوشش دار به سراسر کشور، هم به صورت آنلاین و هم حضوری صورت می گیرد.

فرآیند چگونگی به وجود آمدن سنگ مرمر از کربنات کلسیم

همانطور که در بالا ذکر شد برخی افراد کربنات کلسیم طبیعی را با نام سنگ مرمر می شناسند. چرا که ماده و ترکیب اصلی سنگ مرمر نسبت به بقیه موادی مثل آلومینیوم و منیزم، کربنات کلسیم است. به طوری که از بعضی از این سنگ ها می توان حدود 99% کربنات کلسیم جدا کرد.

زمانی که سنگ آهک در عمق زمین به مدت طولانی تحت فشار و حرارت زیاد باشد، دگرگون شده و به سنگ مرمر تغییر شکل پیدا می کند. تفاوت رنگ در مرمر ها هم به خاطر تغییرات درصد آلومینیوم و.. به جز کربنات کلسیم می باشد. چرا که کربنات کلسیم ماده ای سفید رنگ است.

فروش کربنات کلسیم پر کننده به قیمت درب کارخانه

پوشش دار کردن کربنات کلسیم، ضمن افزایش کارایی پودر کربنات کلسیم، بدلیل ارزان بودن این پر کننده با استقبال صاحبان صنایع روبرو شده است. محصولات پلیمری و لاستیک و پلاستیک به خاطر طولانی بودن زمان تجزیه شان، آثار تخریبی زیادی برای محیط زیست دارند. استفاده از این ماده، سبب می شود، تا روند بازگشت به طبیعت سریع تر انجام شود.

در کل هر چقدر جایگیری فیلر ها در ترکیبات پلیمری، افزایش یابد، کمک بیشتری به حفظ محیط زیست می شود. البته بهتر است در زمان پوشش دار کردن دقت فراوان شود، تا بهترین تاثیرات را ببینیم. اگر قصد تهیه این ماده باارزش و در عین حال به صرفه، را دارید، ولی در شهرتان امکان دسترسی حضوری به مراکز عرضه نیست، پیشنهاد می کنیم از خرید آنلاین پودر کربنات کلسیم کوتد آروشا استفاده کنید. چرا که به خاطر حذف واسطه در این روش، علاوه بر بهره وری از مزایای صرفه جویی در زمان و هزینه رفت و برگشت، می توانید آن را به قیمت درب کارخانه تهیه نمایید.

نمایندگی عرضه بنتونیت اکتیو قم

عمده فروشی میکرونیزه کوتد با قیمتی ارزان در تهران

مصرف پودر میکرونیزه کوتد در لاستیک سازی موجب:

 • افزایش قدرت کشش
 • کاهش پوسته ریزی
 • استحکام محصول تولیدی

می شود. این خاصیت در تولید لاستیک ماشین و دیگر ملزومات لاستیکی و پلاستیکی اش، بیشتر مورد توجه است. در لوله های پی وی سی که از کربنات کلسیم معمولی در آن استفاده می شد، احتمال ترک خوردگی بالا بود. ولی هم اکنون با مصرف کربنات کلسیم کوتد ، لوله های محکم و صاف و یکنواختی تولید می شود.
در رنگسازی هم با افزایش در قدرت ویسکوزیته محصول، سرعت رسوب رنگ را به شدت کاهش داده و عمر آن را افزایش می دهد.

پس از انتقال سنگ کربنات کلسیم از معادن به کارخانه، توسط دستگاه های کوبش متعدد ، ابعاد سنگ کربنات کلسیم به زیر ده میکرون رسانده می شود و سپس طی فرایند خاصی این پودر را با یک درصد اسید استئاریک پوشش می دهند. با استفاده از این عمل، می توان ذرات را به طور کامل آبگریز کرد تا بتواند پراکندگی، ویژگی های بهبود یافته پردازش و حداقل جذب رطوبت را داشته باشد.

ویژگی پودر کربنات کلسیم کوتد آروشا :

 • سفیدی استثنایی
 • عدم وجود ذرات بالاتر از 15 میکرون
 • خواص پراکندگی عالی
 • ایجاد براقیت بالا در محصول
 • مقاومت و استحکام مطلوب محصول

کاربرد پودر کربنات کلسیم

از پودر کربنات کلسیم در صنایع مختلفی استفاده می شود؛ در این بخش به برخی از این کاربردها اشاره می کنیم:

 • ساخت کاغذ
 • ساخت پلاستیک
 • ساخت رنگ
 • سیم و کابل
 • کاشی و سرامیک
 • حفاری چاه نفت
 • تولید چسب
 • الکترود جوشکاری
 • ساخت لاستیک
 • ساخت لاتکس
 • تولید روکش
 • ساخت درزگیر
 • تولید جوهر
 • تولید کارتن
 • ساخت مواد شیمیایی
 • ساخت مصالح ساختمانی
 • صنعت خوراک دام و طیور
 • کشاورزی
 • تصفیه محیط زیست
 • زمینه های دیگر…

شما می توانید جهت کسب مشاوره یا اطلاع از قیمت پودر کربنات کلسیم کوتد میکرونیزه با مشاوران فروش آروشا ارتباط برقرار فرمائید. بسته بندی مناسب محصول و ارسال بار به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می پذیرد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 61

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت