توسعه ظرفیت 1000 تنی کارخانه تولید پودر سنگ جوشقان در کرج

4.9
(50)

پودر سنگ جوشقان در کرج توسط تولید کنندگان و توزیع کنندگان با قیمت های متنوع معرفی می گردد، تولید کنندگان این محصولات قیمت پایین تر این تولیدات را در اختیار گرفته و با هدف جلب توجه و رضایت مشتریان بیشتر، فعالیت‌ های تجاری مثبتی را نیز به انجام می رسانند.

پودر سنگ جوشقان در کرج

ویژگی های پودر سنگ جوشقان

ویژگی های مثبت پودر سنگ های جوشقان در رنگ سفید خالص و منحصر به فرد این محصولات، مقاومت بالا در برابر رطوبت، گرما و سرما، استحکام بالا، میزان کلسیم کربنات و آهک مطلوب، در خاصیت ترکیب شوندگی مناسب با سیمان و ملات ها و در قیمت ارزان این تولیدات خلاصه می ‌شود و همین ویژگی های مثبت باعث شده است که این تولیدات در قیاس با سایر پودر سنگ ها بیشتر به مصرف برسند.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ جوشقان سفید

Element (%)Measure
sio2 1.7
al2o3 0.6
fe2o3 0.2
cao 54.4
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 91

خرید پودر سنگ جوشقان

خرید پودر سنگ جوشقان به دو صورت کیسه ای و فله ای از آروشا پودر انجام می پذیرد، بسته بندی این ترکیبات در کیسه ‌های به وزن ه‌ای ۲۵ کیلوگرم تا ۵۰ کیلوگرم قابل توجه می باشد و شما مشتریان می توانید هر تعداد کیسه با هر وزنی را در این زمینه سفارش دهید؛ البته قابل ذکر است که در برخی موارد این بسته‌بندی ‌ها در کیسه های بسیار بزرگتر با وزن های یک تنی هم در نظر گرفته می ‌شوند.

در حال حاضر مجموعه صنعتی آروشا پودر، جزو بزرگترین مراکز تولید و عرضه پودر سنگ جوشقان در کشور بوده و  با توجه به قرار داشتن کارخانه این مجموعه در مرکز کشور با مشتریان بسیار بیشتری می تواند در ارتباط باشد.

موارد استفاده پودر سنگ جوشقان

موارد استفاده از پودر سنگ های جوشقان هر کدام به ویژگی‌ ها و مشخصات خاصی از این تولیدات وابسته می ‌باشند؛ از این پودر سنگ ها در اندازه ذرات بسیار ریز در تهیه انواع ملات ها بهره برداری می گردد، این تولیدات با رنگ سفید شفاف عامل ترکیب شونده با سیمان های سفید جهت استحکام بیشتر هستند.

این تولیدات عامل سفید کاری و بندکشی انواع کاشی سرامیک و موزاییک و سنگ می باشند، از پودر سنگ های جوشقان به دلیل مقاومت بالا و چسبندگی فوق العاده در صنایع تولید موزاییک ها، بلوک ها و بتن ها استفاده می شود.

پودر سنگ جوشقان در مجسمه سازی هم کاربرد های بی نظیری دارد و در حال حاضر برای ساخت سنگ های نانو در اندازه ذرات فوق العاده ریز هم به بهره‌ برداری می ‌رسد؛ برای خرید هر یک از انواع پودر سنگ های جوشقان، شما مشتریان گرامی می توانید با مشاورین فروش اروشا ارتباط برقرار نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت